Звоните с 10:00 до 19:00
ГлавнаяБлог → ТОП-7 кращих книг про історії успіху відомих компаній

ТОП-7 кращих книг про історії успіху відомих компаній

Автор:

ТОП-7 кращих книг про історії успіху відомих компаній

Неймовірний успіх, вдалий бізнес, шалена популярність, блискуче зростання… Ці слова ми чуємо майже кожного дня, але найчастіше відчуваємо, що це новини з паралельного Всесвіту. Здається, що саме́ життя створюють величезні компанії-лідери, які завжди стоять біля будь-яких новітніх трендів та інноваційних ідей. Але ж такі вони недосяжні як здається на перший погляд? Насправді за відчуженими масками ховаються непрості історії звичайних людей, складні долі та мільйони злетів і падінь. Сьогодні ми презентуємо 7 найдивовижніших розповідей про відомих гігантів бізнесу, які відкривають таємничу завісу досягнення феєричного успіху.
Доставка ЩастяДоставка Щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

Першим знайомством буде Тоні Шей та його «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії». Ця книжка не лише про величезний капітал, але й про те, як наповнити власне життя сенсом, черпати натхнення з кожної миті та відчувати задоволення від того, що оточує. Секрет Тоні полягає в тому, що він ніколи не був егоцентричним: любов до людей штовхала його до створення успішного бізнесу. Zappos, компанія Шея, для багатьох стала справжнім постачальником щастя, бо кожна річ була дійсно щирою та виплеканою. Цей посібник – одкровення одного з наймолодших підприємців у світі, в якому він розкриває секрети та дає дієві поради, що будуть не лише цікавими, але й корисними.                                                      

Продавець взуття. Історія Nike, розказана її засновником

Продавець взуття. Історія Nike, розказана її засновником

«Продавець взуття. Історія Nike, розказана її засновником» – це розповідь про те як створити легенду. Основоположники компанії Nike – зовсім не акули бізнесу, вони – звичайний бігун та його тренер, які точно знають, що потрібно справжнім спортсменам. Філу Найту вдалось зробити неможливе – подарувати комфорт та впевненість тисячам людей: від школярів до капітанів футбольних команд, саме тому його бренд справедливо носить звання «мастхев». Ця книга – мемуари видатної особистості, що насичені яскравими та сумними, цікавими та смішними епізодами з життя легендарної компанії. Зовісм скоро ця книга буде видана українською мовою видавництвом «Наш Формат».

Українською

Російською
 


Моє Життя та роботаМоє життя та робота

Третьою книгою в нашому списку є «Моє життя та робота» Генрі Форда. Що ми знаємо про цю людину, крім ім’я? Всього три слова: «Він змінив світ». Про нього складали безглузді байки, критикували та вважали диваком, але навіть 100 років тому його винаходи викликали бурхливі дискусії. Форд змінював думку оточуючих, руйнував стереотипи та втілював у життя фантастичні речі. Ця книга – його єдиний біографічний опис, який складно назвати просто мемуарами, це – суміш фактів, життєвого досвіду та безцінних думок видатного мислителя, підприємця та винахідника.


Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави...Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави...

Starbucks вже давно перестав бути просто кавою, це – стиль, свобода та невимушеність в паперовому стаканчику зі всім відомою емблемою. Але чи завжди ця компанія була такою? У 2008 році «кавового гіганта» накрила неабияка криза: відвідувачі обирали інші кав’ярні. Тоді Говард Шульц, голова ради директорів, після восьмирічної перерви повертається до управління та успішно повертає Starbucks минулі цінності та любов клієнтів. Саме цим подіям Шульц присвячує книгу «Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави...». Автор, описує історію ребрендингу компанії, відверто ділиться своїми головними прийомами та розкриває секрети ефективного менеджменту. Наразsі ця книжка є тільки в роійському перекладі, але найближчим часом видавництво «Наш Формат» видасть цю книжку україснькою.

Українською

Шлях VirginШлях VIRGIN

Звичайно, вартою уваги є книга відомого бізнесмена Річарда Бренсона. «Шлях VIRGIN», яка не є черговим бізнес-порадник, а є просто відвертою розмова з супервидатною особистістю. В ній немає чіткої структури, вона нічим не обмежена: Бренсон не позбавлений гострого гумору та епатажу. Автор розповідає про власні унікальні методики, які він усвідомив та сформулював протягом 40 років активної роботи в сфері бізнесу. Зараз ми бачимо величезний конгломерат компаній Virgin Group в 30 країнах світу з 50 тисячами співробітників, але ж все починалось з невеличкого магазину музикальних платівок… Історію свого успіху, життєву мудрість та унікальні рекомендації Річард вклав в цю книгу.

Продається всеПродається все

Інтернет справді відкриває безмежні можливості і одним із перших це усвідомив засновник Amazon Джефф Безос. «Продається все» – захоплива історія створення та розвитку популярного інтернет-магазину. Все починалося в далекому 1994 році, коли Безос сколотив із старих дверей свій перший офісний стіл, а зараз Amazon – це величезний торговельний інтернет-портал, 34 категорії товарів, 180 тисяч працівників та неоглядний центр розподілення товарів. Автор Бред Стоун детально розповідає як Безос педантично втілює в життя свої інноваційні ідеї, ламає стереотипи та впевнено йде до поставлених цілей.

Українською

Російською
 
Феномен ZaraФеномен Zara

Сьомою історією успіху стала книга «Феномен Zara». Zara – це наші повсякденні образи, святкові наряди, комфортне взуття, чаруючі аромати та стильні аксесуари. Бездоганність за демократичну ціну – ось головний принцип компанії. Засновник цієї імперії, Амансіо Ортега, став очільником фешн-революції та довів, що кожна людина може виглядати стильно за доступні гроші. Ця книга про те, що людина з незаможної родини може шалено розбагатіти; що вік – не вирок; що висока ціна – не основний спосіб заробити.

Українською

Російською 


Всі ці твори справді дивують та надихають, оскільки несуть одну важливу думку – успіх та визнання знаходяться поряд з нами, достатньо лише зробити крок до них. Це література, на яку не шкода витратити час, тому, звичайно, відноситься до «must read».

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий