Звоните с 10:00 до 19:00
ГлавнаяБлог → Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою”

Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою”

Автор:

Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою”

Кожна жінка погодиться, що дитина - це найголовніше в житті. Коли у жінок народжується малюк, світ для них змінюється, вони ніби відкривають щось нове. Саме з появою дитини життя кожної жінки стає різнобарвним та повним. Саме бажання жінки бути матір’ю - це важлива духовна потреба, оскільки представниці прекрасної статі бажають поділитися теплом і турботою зі своєю дитиною. Книжка лінива мама українською мовою з’явиться на полицях магазинів вже в кінці березня, в книзі кожна матуся зможе знайти для себе щось корисне.Анна БыковаЗнайомство з автором

Автор праці Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою” - професіонал, який має надзвичайно багатий досвід у відносинах дітей та батьків Анна Бикова. Багато новоспечених батьків звертаються за порадою саме до неї, при цьому до кожного авторка знаходить індивідуальний підхід. Завдяки Анні багатьом батькам вдалось знайти спільну мову зі своїми дітьми. Більш того, Анна Бикова - це не тільки досвідчений психолог, але й мати двох синів. Окрім представленої книги, Анна Бикова також написала такі роботи – «Десять стратегій подолання страхів», «Чи добре дитині в дитячому колективі» та інші. Завдяки книгам Анни батьки знайдуть дуже цікаву інформацію щодо того, як правильно виховувати і розвивати дітей, як навчити дитину порядку, як знайти спільну мову з дітьми. Авторка займається самовдосконаленням і самоосвітою, оскільки вона успішно проходить різні курси, а також має різні дипломи і нагороди. Однією з найвідоміших робіт авторки являється саме книга «Самостійна дитина, або як стати “ледачою мамою”». Завдяки цій книзі у батьків сформується новий погляд на події навколо них.

Самостійність - для мами чи для дитини?

Насамперед самостійність потрібна саме дитині, оскільки лише за цієї умови можливий істинний розвиток. Якщо батьки повністю контролюють дитину, з часом дитина не буде прагнути вирішувати будь-які справи самостійно. Однак варто не плутати контроль з розумінням та турботою. В книзі авторка наголошує на те, що потрібно виховувати у дитини саме внутрішню свободу. Важливо, щоб малюк вже з ранніх років вчився самостійності, оскільки несамостійні діти в дорослому житті не можуть приймати вірних рішень чи брати на себе відповідальність. Більш того, кожна мама стане більш щасливою, якщо навчить дитину нести відповідальність за свої вчинки, оскільки не потрібно буде контролювати кожен крок малюка.

Чому так багато молодих людей так прагнуть здихатися контролю батьків в дорослому житті? Тому що батьки використовували неправильний підхід виховання. Тут величезне значення має саме підхід батьків, оскільки варто відмовитися від постійного контролю дітей. Саме надмірний батьківський контроль може стати завадою розвитку та самостійності дитини.

Автор дає дуже корисну пораду - батькам варто доручати своїм дітям робити те, з чим вони точно впораються. Таким чином дитина почне відчувати відповідальність, а також зрозуміє, що батьки довіряють їй. Відмова від маніпуляцій і припинення надмірного контролю дітей посприяє щирим відносинам між батьками і дітьми.

Що може завадити стати “ледачою мамою”

Багато жінок вважають, що вони зобов’язані завжди бути поряд з дітьми, контролювати їх і присвячувати весь час тільки дітям. Дуже часто матусі навіть жертвують часом для себе і свого чоловіка. Безумовно така поведінка може тільки нашкодити всій сім’ї та відносинам в сім’ї. Жінка в любому випадку повинна залишатися особистістю з власними вподобаннями, захопленнями, справами і хобі. Представниці прекрасної статі повинні самовдосконалюватися, тому що так вони можуть розвиватися. Саме такою являється “лінива мама”. Авторка наголошує на тому, що жінка не повинна відчувати провину за те, що вона чогось не дала дитині саме в цей день. Не потрібно бути перфекціоністкою, оскільки повинен залишатися час і на саморозвиток. Після народження дитини варто продовжувати жити власним життям, оскільки повинен залишатися особистий простір.

Багатьох матусь цікавить питання по те, як можна навчити дитину завжди бути слухняною. В цій справі є маленька хитрість, яку дужа важливо зрозуміти. Потрібно зберігати певну рівновагу між радощами та заборонами. Якщо ви дитині забороняєте щось робити, потрібно обов’язково пояснити їй чому це робити не можна. Компенсацією заборон можуть бути різні сюрпризи чи радощі. Авторка акцентує увагу на тому, що з самого малку потрібно виховувати в дитини не тільки почуття відповідальності, але й самодостатності. В цьому допоможе підтримка батьків в складних ситуаціях.

Книга Анни Бикової «Самостійна дитина, або Як стати “ледачою мамою”» відкриє перед вами нові можливості, саме тому цю книгу варто прочитати кожній мамі!

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий