Звоните с 10:00 до 19:00
ГлавнаяБлог → Must Read травня 2017. ТОП-5 книжкових новинок від українських видавців

Must Read травня 2017. ТОП-5 книжкових новинок від українських видавців

Автор:

Must Read травня 2017. ТОП-5 книжкових новинок від українських видавців

Перші по-справжньому теплі вихідні року хочеться провести в обіймах довгоочікуваних сонячних промінчиків з новенькою книжкою в руках. Ми підготували ТОП-5 творів, якими жадаєш зачитуватися та надихатися. Травневий «must read» україномовних видань порадує своїм сюжетним різноманіттям від класичної літератури до трилерів та політичних опусів. Ці книжки абсолютно різні за жанром, атмосферою, логікою написання, але кожна з них, безумовно, переповнює почуттями та думками.


 • Чорний Лебідь

  Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті

  Бестселер Насіма Ніколаса Талеба одразу привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном та манливою назвою – «Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті». Подивіться на своє життя. Бачите цей вирій подій, зустрічей, несподіванок, який привів вас до того, що є сьогодні? Згадайте, як стали тим, ким є. Чи багато з цього було спланованим? Чи правильно був відіграний ваш початковий сценарій? Автор цієї книги розповідає про невизначеність, про малоймовірні події, які змінюють хід історії. Усвідомлення та сприйняття неймовірного – ось наріжний камінь цього твору, що так потрібен в наші тривожні часи.


 • Старий і море

  Старий і море

  Про наступну книгу вже сказано та написано дуже багато. Вона – символічна, трохи важка, сумна, надихаюча, філософська, самобутня. Вона про силу людського духу, про складність долі, про незламність та віддану боротьбу за життя. Ернест Гемінґвей написав її, щоб відкрити нові сторони людського існування. «Старий і море» – невелика розповідь, що змушує жити далі та поєднати воєдино своє минуле, теперішнє та майбутнє. Це перше видання Гемінґвея в україномовному форматі та порадує чудовим оформленням: бездоганне кольорове рішення, фантастичні художні ілюстрації та гарний шрифт.


 • Підземна залізниця

  Підземна залізниця

  «Підземна залізниця» Коліна Вайтхеда – це історія про пекельний маршрут рабині-втікачки від штатів Кентуккі, Віргінія, Меріленд на північ в Канаду. Книга дійсно захоплює та тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. Читач ніби долає час та стає учасником Громадянської війни в США зі всіма її страшними подіями. Ця мандрівка оголює почуття та заставляє по-новому відкрити для себе поняття добра і зла. Поєднання важливих для кожної людини питань про свободу, націю, державу, незалежність з цікавим заплутаним сюжетом дарує надзвичайні переживання та емоції.


 • Занепад влади

  Занепад влади

  Мозес Наїм у своїй книзі «Занепад влади» майстерно препарує політичне життя країн та відверто розповідає, що коїться «за лантушками» влади. Автор вдається до нетрадиційних інтерпретацій політичних теорій, аналізує та порівнює те, що позбавлене уваги в сучасній науці, та робить вражаючі висновки. В наш час легко стати очільником, але дійсно складно втримати це становище, що обумовлюється радикальними змінами в свідомості суспільства. Наїм міркує щодо коріння революцій останніх років та ясно зазначає – влада руйнується, її сила та впливовість неуклінно падають. Які позитивні та негативні плоди це принесе – читайте в цьому визначному бестселері.


 • Маленьке життяМаленьке життя

  Цей роман викликав бурю дискусій – його обожнювали та ненавиділи, хвалили та критикували. Однозначно можна сказати лише те, що він унікальний для кожної людини, такий собі роман-хамелеон. Хтось бачить в ньому історію справжньої дружби, хтось відчуває істинне кохання, хтось ужахнеться насильством, але для кожного без виключення ця книга стане яскравим досвідом. «Маленьке життя» Ганьї Янаґігари – це складна історія простої людини, яка має право бути почутою, бо всіх нас колись наздоганяло безталання та туга, дитячі страхи та травми. Авторка з кожної сторінкою перевертає монету добра і зла, але ж ми завжди знаємо що саме перемагає в кінці…

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий