Звоните с 10:00 до 19:00
Главная Поиск

Поиск Камерон Діаз

Сортировать: 
 • Книга про довголіття

  Книга про довголіття

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  У цій книзі вміщено поради та інформацію, що стосуються охорони здоров’я. Автори книги не ставлять перед собою завдання, щоб вона замінила поради лікаря та вважають, що це лише додаткова література до регулярного догляду за вашим здоров’ям, який здійснює ваш лікар. Ми рекомендуємо читачам звернутися по пораду до свого терапевта перед тим, як приступити до будь-якої медичної програми чи лікування. Ми доклали максимум зусиль, щоб подана в цій книзі інформація з моменту її опублікування, була достовірною. Видавець та автор не несуть відповідальності за будь-які наслідки медичного характеру, що можуть виникнути в результаті застосування методів, запропонованих у цій книзі.

 • Книга про тіло

  Книга про тіло

  4.8 (7 голосов)
  Нет в наличии

  Протягом усієї  своєї кар’єри Камерон Діаз була прикладом для наслідування для багатьох жінок з усіх куточків світу. Однак акторка не завжди замислювалася про стан свого здоров’я. Усвідомлення зв’язку між харчуванням та здоров’ям стало одних з тих життєвих уроків, які підштовхнули Камерон Діаз до розуміння та зацікавлення того, як треба дбати про власне тіло.  У своїй книзі акторка ділиться знаннями, які вона отримала як на власному досвіді, так і завдяки консультаціям с фахівцями щодо здорового способу життя.

  Камерон Діаз не пропонує якоїсь універсальної формули здоров’я і не ставить конкретних цілей, які можна досягти за тиждень або місць. «Книга про тіло» - це поступовий шлях до довгого, активного і здорового життя. Усе в цій книзі базується на наукових фактах і думках фахівців. «Книга про тіло» - це позитивне, інформативне та надихаючий помічник для кожної жінки.