Звоните с 10:00 до 19:00
Главная Поиск

Поиск Джеф Кінні

Сортировать: 
 • Щоденник слабака. Книга 7. Третій зайвий

  Щоденник слабака. Книга 7. Третій зайвий

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Дискотека у Ґреґовій школі на День Валентина перевернула все з ніг на голову. У такий важливий вечір Ґреґ боїться лишитися одинаком, тож відчайдушно шукає собі пару. У його найкращого друга Роулі теж печальні перспективи, але це слабо втішає. Несподіваний поворот дарує Ґреґові партнерку для танців, а Роулі стає зайвим. Проте за один вечір може статися багато всього, і ніколи не знаєш, хто все-таки знайде своє кохання.

 • Щоденник слабака. Книга 6. Стінна лихоманка

  Щоденник слабака. Книга 6. Стінна лихоманка

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Ґреґ Гефлі потрапив у велику халепу. Пошкоджено власність школи, і Ґреґ — основний підозрюваний. Але ж він, хай би яким неймовірним це не здавалось, у цьому не винний! Принаймні, в певному сенсі.

  • Світовий бестселер, бестселер The New York Times (1-10 видання) загалом 497 тижнів у топах та 393 тижні у оглядах серій!
  • Книжки продано загальним тиражем понад 180 млн примірників!
  • Перекладено на 52 мови!
  • За мотивами серії у 2010 році було відзнято однойменний фільм, потім ще два продовження, знімається наступний.
 • Щоденник слабака. Книга 5. Бридка правда

  Щоденник слабака. Книга 5. Бридка правда

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Ґреґ Гефлі завжди поспішав вирости. Та чи справді процес дорослішання такий, яким його уявляють діти? Перед Ґреґом раптово постають проблеми спільних вечірок для дівчат і хлопців, збільшення кола обов’язків та інші не надто приємні зміни, що супроводжують дорослішання – і все це без найкращого друга Роулі. Чи зможе Ґреґ прорватися самотужки? А чи доведеться йому пізнати «бридку правду»?

 • Щоденник слабака. Книга 4. Канікули псу під хвіст

  Щоденник слабака. Книга 4. Канікули псу під хвіст

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Настали літні канікули – погода чудова, і всі діти веселяться надворі. А де ж Ґреґ Гефлі? Вдома, грається у відеоігри за запнутими шторами. Ґреґ не приховує, що йому «більше до вподоби приміщення», він живе у своїй найкращій літній фантазії: жодних обов’язків і жодних правил. Але Ґреґова мама інакше уявляє собі ідеальне літо…

 • Щоденник слабака. Зоряний час Родрика

  Щоденник слабака. Зоряний час Родрика

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Другий Щоденник Слабака. Продовження родовження історії родини Гефлі. Ґреґ Гефлі розповідає розповідає про літні канікули й про свої намагання не вскочити скочити в халепу після повернення до школи, а також зробити так, щоб його старший брат Родрик не розповів нікому про найбільш принизливу подію, що сталася з Ґреґом улітку.

 • Щоденник слабака. Остання крапля

  Щоденник слабака. Остання крапля

  0.0 (0 голосов)
  Нет в наличии

  Гляньмо правді у вічі: Ґреґ Гефлі ніколи не перестане бути слабаком. Просто треба, щоб хто-небудь пояснив це Ґреґовому батькові.

 • Щоденник слабака

  Щоденник слабака

  5.0 (1 голос)
  Нет в наличии

  Дитинство — жахлива пора. Й кому це знати краще, як не Ґреґу Гефлі! Середня школа, де вчорашня дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків, які вже й бороду голять, це просто катастрофа якась. Але Ґреґ не втрачає оптимізму й ділиться з нами своїми пригодами й порадами. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.