Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. У 2 томах. Том 1

Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. У 2 томах. Том 1

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.

У першому томі дослідник подає максимально об’єктивну інформацію про зародження Третього Райху, політичний зліт Гітлера, детально описує всі згубні кроки, які призвели до війни, і зрештою показує, як польська війна переросла у Другу світову.

У другому томі Ширер проводить читача всіма віхами Другої світової війни: подає об’єктивну хроніку перших військових перемог і втрат, аналізує переломний момент у війні, описує «новий порядок», встановлений нацизмом, і з максимальною точністю доводить свою розповідь до падіння Німеччини у вогненну прірву.

Оставить предзаказ
X

Хотите сделать предзаказ введите
ваше имя и номер


  • История
  • 978-617-7388-09-7
  • Наш Формат
  • 2017
  • Украинский
  • 155х235 мм
  • Твердый
  • 704
  • 1.000

Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha
В інтернет-магазині книг enotbook, можна купити книгу Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. У 2 томах. Том 1, автором якої є Вільям Ширер. Книга видана видавництвом Наш Формат входить в серію . Книга Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. У 2 томах. Том 1 складається з 704 сторінок і має Твердый обкладинку, а її вага складає 1.000 кг. Замовити доставку книги Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. У 2 томах. Том 1 по Києву кур'єром або поштовими, вантажними службами по Україні можна у нас.