Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Щоб зробити бізнес успішним, варто знайти клієнтський сегмент і задовольнити його потреби — звучить майже як аксіома. Та як дізнатися, що саме потрібно споживачеві? І як не помилитися? Відповісти на ці питання допоможе друга книжка Александера Остервальдера й команди практиків, присвячена розробленню ціннісних пропозицій.

Це своєрідна шпаргалка для вибагливого бізнесмена-практика. Автори пояснюють, як розробляти ціннісні пропозиції й тестувати їх, не витрачаючи зайвих грошей і часу, як ставити себе на місце користувача, переводити команду з режиму «проспати нудну нараду» на «працювати злагоджено й ефективно». Щоб не гаяти читацький час, автори подають інформацію доступно й структуровано, без зайвих сторінок. Запропоновані інструменти й історії успішних компаній ідеально доповнюють бізнес-комікси.

Оставить предзаказ
X

Хотите сделать предзаказ введите
ваше имя и номер


Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha
В інтернет-магазині книг enotbook, можна купити книгу Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти, автором якої є Александер Остервальдер, Ів Піньє, Ґреґ Бернарда, Алан Сміт, Тріш Пападакос. Книга видана видавництвом Наш Формат входить в серію . Книга Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти складається з 324 сторінок і має Мягкий обкладинку, а її вага складає кг. Замовити доставку книги Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти по Києву кур'єром або поштовими, вантажними службами по Україні можна у нас.