Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Несказане

Несказане

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Лідія померла. Поки що вона нібито запізнюється до сніданку. Її, як завжди, очікує тарілка з улюбленими ранковими солодкими пластівцями, а поруч – загострений олівець та посібник задач з фізики… Так починається історія однієї американської родини, сповнена брехнею та пустими надіями.
Лідія – центр всесвіту для батьків. Її мати – активна дівчина з Півдня, що все життя мріяла стати лікарем, але потрапила у вирій родинних клопіт та не змогла з нього вирватися. Батько – нащадок китайських іммігрантів, який завжди вирізнявся, що прагне лише бути таким, як всі. Ці дві людини бачать один в одному віддзеркалення своїх нереалізованих сподівань та повністю перекладають їх на старшу доньку. Обидва, звичайно, бажають їй кращого життя: мати – кар’єрної реалізації, батько – визнання та популярності серед однолітків. Маленька дівчинка кожен день намагається впоратися з цим надскладним тягарем та бути «ідеальною» для батьків. Але з часом Лідія усвідомлює, що не можна присвятити все своє життя здійманню зірок, які були створені для інших. Вона розуміє, що вже час визначитися з власними бажаннями, які приводять її до сумного фіналу…

Нет в наличии
  • Современная проза
  • 978-617-7279-87-6
  • Наш Формат
  • 2017
  • Украинский
  • 145х215 мм
  • Твердый интегральный
  • 298

Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha

Роман американки Селесте Інґ сколихнув світ художної літератури та одразу став бестселером за версіями багатьох відомих видань. Авторка змогла торкнутися струн душі найприскіпливіших критиків. Кожна сторінка книги сповнена живими емоціями та переживаннями: тут відчувається справжнє щастя, прикрість, туга, біль, безвихідь, які поєднуються в неймовірному сюжетному хитросплетінні. Купити книгу «Несказане» варто всім фанатам художньої літератури, які люблять розпутувати складні сюжети та цінують нотки жаху й відчаю. Це історія про те, що п’ятеро близьких людей день у день замовчують найголовніші речі та руйнують власні життя.