Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Книга про тіло

Книга про тіло

Оцените книгу!

4.8 (7 голосов)

Аннотация:

Протягом усієї  своєї кар’єри Камерон Діаз була прикладом для наслідування для багатьох жінок з усіх куточків світу. Однак акторка не завжди замислювалася про стан свого здоров’я. Усвідомлення зв’язку між харчуванням та здоров’ям стало одних з тих життєвих уроків, які підштовхнули Камерон Діаз до розуміння та зацікавлення того, як треба дбати про власне тіло.  У своїй книзі акторка ділиться знаннями, які вона отримала як на власному досвіді, так і завдяки консультаціям с фахівцями щодо здорового способу життя.

Камерон Діаз не пропонує якоїсь універсальної формули здоров’я і не ставить конкретних цілей, які можна досягти за тиждень або місць. «Книга про тіло» - це поступовий шлях до довгого, активного і здорового життя. Усе в цій книзі базується на наукових фактах і думках фахівців. «Книга про тіло» - це позитивне, інформативне та надихаючий помічник для кожної жінки.

Нет в наличии
 • Красота, имидж, этикет
 • 978-617-7347-13-1
 • BookChef
 • 20.03.2017
 • Украинский
 • 185х230 мм
 • Твердый
 • 288
 • Так, ця книжка з мелованого паперу.
 • Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи є ця книга з мелованої бумаги?
 • Дуже цікава книга.Повністю змінює погляд на харчування і мотивує вести здоровий спосіб життя.
 • Юлія, це чудово, що є такі уважні читачі, як Ви. Щиро дякуємо Вам за відгук та вказівки на недоліки у тексті. Висновки зробили. Та навіть не будемо намагатися відповісти, що внаслідок людського фактору такі огріхи іноді трапляються. Ви праві. В тексті навіть самий прискіпливий читач не має знаходити помилки. Нам дуже приємно, що змістовна частина книги зацікавлює та стимулює бути прискіпливим до орфографічних та друкарських помилок.
  З повагою, Bookchef
 • Когда заказывала тут эту книгу, ожидала очередной белеберды вроде статей из глянцевого журнала о голодных диетах. Но! Я просто не смогла оторваться когда прочла первые страницы...Совсем НЕПОХОЖИЙ взгляд на питание, тренировки и заботе о здоровье. Просто суперская книга! Потрясающе мотивирует. Она как общение одновременно с лучшей подругой и наставником.

  Всем девушкам обязательно к прочтению!
 • Очень ждала эту книгу, и она не разочаровала!
  Все исключительно гармонично - содержание, оформление, перевод. А по поводу опечатки - такое случается, человеческий фактор. Например, я заметила 2 на всю книгу и поверьте, на мои впечатления это никак не повлияло. Важно, что благодаря легкой и продуманной подаче я смогла узнать гораздо лучше потребности своего тела, принципы его работы, а также основы здорового питания. Всем рекомендую!
 • Дуже гарна книга. Надзвичайно приємні на дотик обкладинка та сторінки. Проте неприємно вражає кількість помилок у тексті! Я зараз тільки на 23 сторінці, а побачила вже досить багато друкарських помилок. На цій 23 сторінці я зустріла аж 2 помилки підряд (7 рядок зверху: "... вбивати і за шукати інші продовольчі джерела", 12 рядок: "Але не набагато, адже залишалОся ще купа роботи"), тому і вирішила написати відгук (не знайшла сайт видавництва, аби написати все це саме до них). Бо мені прикро платити 388 грн за книгу та читати "леденів" замість "легенів". А 17 сторінка, рядок 21: це що чернетка? :) Так шкода! Така гарна зовні книга... Бідний автор, його творіння так недбало представляють в Україні!..

Написать отзыв, рецензиюcaptcha

«Книга про тіло» - це результат співпраці двох подруг акторки Камерон Діаз та дієтолога Сандри Барк. У своїй книзі вони розповідають про те, як правильно харчуватися та доглядати за собою, бути завжди привабливою та подобатися чоловікам не тільки у 18 років, а навіть у 70! Про все це можна дізнатися з книги двох чарівних жінок, купити «Книгу про тіло» можна в інтернет-магазині enotbook.com.ua