Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Книга про Бланш і Марі

Книга про Бланш і Марі

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Усім, хто полюбляють читати романізовані біографії, дізнаватись про життя відомих людей, співпереживати їм та дивуватись їх нелегкій долі, для кого реальні події важливіші, ніж вигадка, варто купити неперевершену книгу «Книгу про Бланш і Марі». В ній переплетені долі двох незвичайних жінок – Марії Кюрі та Бланш Віттман. Взаємодія французької науковиці, двічі лауреатки Нобелівської премії та її подруги-асистентки, найвідомішої пацієнтки психіатра Жана-Мартена Шарко, яку величали «королевою істеричок», стала викликом для них обох. Сам факт їхнього знайомства – це далеко не повсякденне явище. Тому шведський письменник Пер Улоф Енквіст використав усю майстерність свого пера, щоб якомога точніше зобразити хитросплетені долі цих жінок. Надмірна жага Марі зрозуміти природу радіоактивності зіграє злий жарт із Бланш, але вона відмовиться здаватись просто так. Ці дві жінки стануть вагомою підтримкою одна для одної серед нелегких життєвих перепитій.

Оставить предзаказ
X

Хотите сделать предзаказ введите
ваше имя и номер


  • Современная проза
  • 978-617-679-240-6
  • Видавництво Старого Лева
  • Художня проза
  • Украинский
  • 130x200 мм
  • Твердый
  • 224
  • 14+

Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha

Структурно роман побудований у точній відповідності до трьох частин «Книги Запитань», єдиного твору Бланш. Якщо хочеш знання – будь готовим до втрат. І хоча її втрати були фізичними та дуже болючими, вона не переставала трудитись над омріяним трактатом про природу любові. І їй вдалось знайти відповідь. «Amor Omnia Vincit» – любов усе перемагає – цими словами починається роман, і саме вони є ключовим висновком у творі незламної Бланш.

Вони жили, кохали, розчаровувались, падали, а потім знову підіймались… Дві, здавалось би, такі різні жінки. Чи була їхня зустріч та дружба доленосними? Дізнайтесь, поринувши у події, описані на сторінках роману.