Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

Чому нації занепадають

Чому нації занепадають

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Економіст Д. Аджемоґлу та політолог Г. Дж. Робінсон поставили перед собою питання: а чому, власне, відбувається занепад націй? З якої причини одні з них стають багатими, а інші – навпаки? Вчені поставили перед собою, як задавалося, нездійсненну задачу, цікавість до якої виникає в багатьох поколіннях. Пошук відповіді простежується в п’ятнадцяти роках, економічних, політологічних, історичних та соціальних досліджень, які врешті-решт призвели до написання спільної книги. Автори виводять декілька цілком конкретних принципів, що ґрунтуються на історичному аналізі всіх сфер діяльності інколи розвинених країн та розкривають секрет як процвітання держав, так і їх занепаду.
Книга «Чому нації занепадають» є не просто літературним твором, а справжнім настільним посібником для людей, які бажають зрозуміти головні проблеми суспільствознавства та з нової сторони подивитися та економічний розвиток. Канва цього твору освітлює багато сторічч розвитку на занепаду різноманітних націй та народів. Аджемоґлу та Робінсон проносять крізь час один висновок – процвітання країн не залежить від культурних особистостей, географічного положення та минулих помилок чи досягнень. Автори переконують, що «рецепт» успіху, який вони віднайшли, є універсальним для всіх держав.

Нет в наличии
  • Политика
  • 978-617-7279-33-3
  • ,
  • Наш Формат
  • 2016
  • Украинский
  • 145х215 мм
  • Твердый
  • 504

Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha

Презентований твір – справжній бестселер, який був номінований на премію Financial Times Business Book of the Year. Але це також книга, що знаходиться в списках «Мастрід» одного з найвидатніших діячів сучасності Білла Ґейтса та визнана одним з найкращих літературних творів за версією Марка Цукерберга. Цей посібник відповість на безліч питань та розкриє актуальні проблеми сучасності. Купити книгу «Чому нації занепадають» можна в нашому інтернет-магазині enotbook.