Звоните с 10:00 до 19:00
Оплата

Оплата

Наличными курьеру, наложенным платежом или банковской картой.

Доставка книг, Киев, Украина

Доставка

Курьером по Киеву. Почтой по Украине.

Подарки

Подарки

Каждый покупатель книги получает гарантированный подарок.

5 зірок. Калейдоскоп життя. Книга 1

5 зірок. Калейдоскоп життя. Книга 1

Оцените книгу!

0.0 (0 голосов)

Аннотация:

Оповідання п’яти уже відомих читачам українських авторів, написані ними в різні роки, не поєднані спільною темою. Вони показують багатогранність нашого життя, а також багатогранність таланту авторів збірки. В оповіданнях є радість і сум, іронія і жарт, кохання і непрості життєві ситуації, є чоловіки, жінки, діти, тварини, фантазії автора, вигадані істоти, проза життя і високі переживання. В них багато людської мудрості, ненав’язливої і ліричної. Але немає безвиході, навіть коли сльози навертаються на очі. Ця збірка — про наше життя, яке триває і дуже залежить від нашого з вами ставлення до світу, до людей, до самих себе. Для широкого кола читачів. Редакція Міли Іванцової

Книга перша «П’ЯТЬ ЗІРОК» - це серія збірок «малої прози», що складаються з оповідань п’яти вже відомих українській читацькій аудиторії і шанованих нею авторів. Кожна книга – це можливість для читача побачити і відчути навколишній світ через призму його сприйняття п’ятьма людьми різного віку, статі, життєвого досвіду, знову зустрітися з улюбленими авторами чи відкрити для себе нових. Формат збірки не обмежує авторів однією визначеною темою, важливим є світогляд та майстерність яскравих і талановитих особистостей. Таким чином ми пропонуємо своєрідний калейдоскоп від Майстрів Пера, чиї око і душа небайдуже і позитивно сприймають наше буття. Рекомендовано для широкої читацької аудиторії.

Оставить предзаказ
X

Хотите сделать предзаказ введите
ваше имя и номер


Пока нет отзывов. Оставьте отзыв первыми.

Написать отзыв, рецензиюcaptcha
В інтернет-магазині книг enotbook, можна купити книгу 5 зірок. Калейдоскоп життя. Книга 1, автором якої є Дара Корній, Євгенія Кононенко, Наталка Доляк, Ольга Деркачова, Андрій Процайло. Книга видана видавництвом КМ-Букс входить в серію 5 зірок. Книга 5 зірок. Калейдоскоп життя. Книга 1 складається з 320 сторінок і має Твердый обкладинку, а її вага складає кг. Замовити доставку книги 5 зірок. Калейдоскоп життя. Книга 1 по Києву кур'єром або поштовими, вантажними службами по Україні можна у нас.